Претходна понуда

Специјална понуда за сите вљубени! 50% попуст на накит со Swarovski елементи во златара Наф-Наф Ал Паско-Охрид и во Swarovski Elements-Струга во вредност од 1000ден. за само 499ден.

    • Вредност 1000ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 501ден.
  • Распродадено

Добивате

* Накит со Swarovski елементи во вредност од 1000 ден.

* Извонредна можност за денот на вљубените да подарете ексклузивен накит со Swarovski Елементи. Поклонете со стил и лубов нешто трајно и безвременски убаво.

Услови

* Секој може да купи неограничен број купони

* Еден купон покрива накит со Swarovski елементи во вредност од 1000 денари

* На располагање ви се четиринаесет различни модели на накит со Swarovski елементи, моделите можете да ги погледнете на
овој линк

* Понудата важи за златара Наф-Наф Ал Паско-Охрид и во Swarovski Elements-Струга

* Работно време: секој ден од 09:00 до 21:00

* Понудата трае до 19.02.2012.

Опис

За 14 февруари денот на вљубените одберете еден од четиринаесетте прекрасни модели на накит со Swarovski Елементи.

Прекрасниот накит со Swarovski елементи вашите сакани во секоја прилика ќе ги направи посебни, ќе го дополни нивниот имиџ и ќе блеснат во полн сјај.

Неповторлива можност да изберете накит со Swarovski елементи во златара Наф-Наф Ал Паско-Охрид и во Swarovski Elements-Струга


Специјална понуда за сите вљубени! 50% попуст на накит со Swarovski елементи во златара Наф-Наф Ал Паско-Охрид и во Swarovski Elements-Струга во вредност од 1000ден. за само 499ден.

Компанија : Наф-наф ал паско

Адреса : Св.Климент Охридски 58

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk