Претходна понуда

50% попуст на третман за лице по избор класичен или биолошки во Beauty Center EXCLUSIVE во вредност од 600ден. за само 299ден.

    • Вредност 600ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 301ден.
  • Распродадено

Добивате

* Третман за лице по избор Класичен или Биолошки

* Класичен третман вклучува: Чистење, Пилинг, Серум, Маска, Масажа

* Биолошки (Пилинг, Серум, Маска, Масажа), според типот на кожата: Anti-aging, Хидратација, Anti-acne, освежувачки

* Времетраење: 60 минути

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Понудата трае до 11.03.2012. Купоните можат да се искористат до 17.03.2012

* Работно време: Понеделник - Сабота од 09:00 до 21:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:046/266-565
Моб.:077/902-599

Опис

Припремете го вашето лице за првите пролетни сончеви зраци, подарете и на кожата префинета нежност, младост, убавина и сјај и бидете самоуверени и задоволни од вашето блескаво лице!Компанија : Beauty center Exclusive

Адреса : Ул. Даме Груев бр.30

Град : Охрид

http://goo.gl/LgzXa