Претходна понуда

50% попуст на ТРЕТМАН за нега на скалпот по избор во „Studio79“ во вредност од 300ден. за само 149ден.

    • Вредност 300ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 151ден.
  • Распродадено

Добивате

* ГЕЛ-ТРЕТМАН за нега на кожата на главата по избор:

- Stabilizing scalp gel sebo-control кој се користи за нечист и иритиран скалп, гелот е збогатен со екстракт од чичка со затегнувачко дејство и го брани скалпот од надворешни влијанија.

-Repairing scalp gel- има смирувачко дејство и го негува скалпот и помага при отстранување на првут. Збогатен е со бадемови и пченични протеини.

* МИЕЊЕ и ФЕНИРАЊЕ

Услови

* Третманот е наменет и за жени и за мажи

* Секој може да купи неограничен број на купони за себе и за пријатели

* Купувањето на купоните трае до 18.03.2012 година, а може да се користат до 31.03.2012 година

* Задолжителна резервација на телефон 075/439-028

Опис

За сите подеднакво мажи и жени – негувајте го скалпот на главата бидејќи само така ќе имате здрава, чиста, нахранета и негувана коса. Одлична можност од kelepur.mk и „Studio79“, со овие ГЕЛ третмани во зависност од типот на кожата на главата да добиете здрава и негувана коса.


50% попуст на ТРЕТМАН за нега на скалпот по избор во „Studio79“ во вредност од 300ден. за само 149ден.

Компанија : Студио79

Адреса : Димитар Влахов б.б. стан2

Град : Охрид

http://www.studio79.com.mk