Претходна понуда

51% попуст на соковник Scarlett SC013 во Advisory во вредност од 2200ден. за само 1078ден.

    • Вредност 2200ден.
    • Попуст 51%
    • Заштеди 1122ден.
  • Распродадено

Добивате

Соковник Scarlett

* Модерен и ергономичен дизајн
* Лесен за употреба
* Тивок и моќен
* Вграден систем за сигурност
* Можност за процесирање на тврди и меки производи
* Tранспарентен капак
* СтабиленУслови

* Можете да купите неограничен број на купони за себе или како подарок.

* Понудата трае до 18.12.2011. Купоните можат да се искористат до 31.12.2011

* Работно време:
Пон. - Сабота од 08:00 до 20:00
Недела: од 09:00 до 14:00

Опис

Kelepur.mk и Advisory ви овозможуваат да купите или подарете на некого што го сакате моќен соковник кој во овие зимски денови ќе ви овозможи на лесен начин да ги припремите Вашите омилени сокови од сезонско овошје полни со природни витамини кој ќе го зајакнат вашиот имунолошки систем и ќе ви овозможат да уживате во природни и здрави напитоци

Соковник Scarlett
Моќност: 300w, Капацитет: 400ml, Гаранција: 1 Година
Земја на потекло Велика Британија


51% попуст на соковник Scarlett SC013 во Advisory во вредност од 2200ден. за само 1078ден.

Компанија : Advisroy

Адреса : Бул. Туристичка б.б.

Град : Охрид

http://advisory.com.mk/