Претходна понуда

56% попуст на неодолива женска црна зимска јакна во бутик RICCI во вредност од 2250ден. за само 999ден.

    • Вредност 2250ден.
    • Попуст 56%
    • Заштеди 1251ден.
  • Распродадено

Добивате

* Кратка зимска јакна во црна боја, Топла и уникатна, совршена за секој ден!

Услови

* Количините се ограничени

* Секој може да купи само еден купон

* На располагање ви се броевите S,M и L и пред да купите задолжително одете и пробајте го вашиот број.

* Работно време: Секој ден од 9:00 до 21:00 часот

* Тел за контакт:046/251-920

Опис

Со оваа понуда на kelepur. mk и бутици “RICCI“, добивате кратка женска јакна во црна боја, турско производство. Задолжително, набавете го ова парче облека за Вас, и бидете ИН оваа зимска сезона. Јакната која совршено се комбинира и во спортска и кежуал варијанта е задолжителна за секоја “ тренди“ девојка, зошто истата никогаш не отпаѓа од мода.


56% попуст на неодолива женска црна зимска јакна во бутик RICCI во вредност од 2250ден. за само 999ден.

Компанија : Бутици Ричи

Адреса : Ул. Климент Охридски бр.50

Град : Охрид

http://ricci.com.mk/