Претходна понуда

59% попуст на ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ по избор во центар за убавина ИСОНИЈА во вредност од 850ден. за само 349ден.

    • Вредност 850ден.
    • Попуст 59%
    • Заштеди 501ден.
  • Распродадено

Добивате

* Третман за лице по избор според типот на кожата (Lifting, Anti-aging, Хидратација, Anti-acne, колаген) со помош на ултразвчен метод и Caci на лице

* Подгответе го вашето лице за пролетното сонце и блеснете со убава сјајна кожа.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Пон.– Саб. од 10:00 до 13:00 и од 17:00 до 21:00

* Понудата трае до 25.03.2012. Купоните можат да се искористат до 31.03.2012

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.: 070/352-931

Опис

Во центар за убавина ИСОНИЈА во зависност од типот на кожата: мрсна, сува, мешовита, дехидрирана, осетлива, куперозна(со проширени капилари), млада или стара ќе добиете третман кој што има неколку фази на чистење на површинските нечистотии: Благ пилинг, масажа, внесување активни препарати за хидратација, регенерација, затегнување спрема потребите на кожата и завршна маска.


59% попуст на ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ по избор во центар за убавина ИСОНИЈА во вредност од 850ден. за само 349ден.

Компанија : Isonija

Адреса : Ул. Питу Гули 282 Над Stop Shop

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk