Претходна понуда

59% попуст на БЕЛЕЊЕ НА ЗАБИ со ZOOM Professional Whitening System во „Практикер Дент“ во вредност од 12.000ден. за само 4920ден.

    • Вредност 12000ден.
    • Попуст 59%
    • Заштеди 7080ден.
  • Распродадено

Добивате
* Професионално ласерско белење на заби со најсовремен апарат ZOOM Professional Whitening System

* Дополнителен комплет за дома за поддршка на белењето

* Третманот трае 1час и 30 минути

Услови
* Секој може да купи еден купон за себе и неограничен број за пријатели (по еден за секој пријател)

* Купоните се продаваат до 01.04.2012 година, а може да се искористат до 15.04.2012 година

* Задолжителна е предходна резервација на телефон:
072/22-74-72

Опис

Насмевка како ѕвездите од Hollywood! Единствена можност со ZOOM! Професионален ласерски систем за избелување за околу 90 минути да добиете белење на вашите заби. ZOOM! Професионален ласерски систем за избелување е еден од најефикасните и безбедни начини со кој ќе се подобри вашата насмевка и самодоверба. Ова единствена процедура на белење ќе биде изведена од професионално обучен стоматолог во стоматолошка ординација „ПРАКТИКЕР Дент“. Резултатот ќе биде веднаш видлив, а дома ќе понесете додатоци за уште поефикасно белење на забите.

ZOOM! е процес на белење кој осветлува дисколорација на емајл од пушење, кафе, чај или црвено вино.

ZOOM! е совршен за оние кои сакаат да имаат блескава и бела насмевка.Компанија : Практикер Дент

Адреса : Питу Гули бр.67

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk