Претходна понуда

65% попуст на пакет 9 третмани за слабеење во салон за убавина Silhouette во вредност од 3450ден. за само 1199ден.

    • Вредност 3450ден.
    • Попуст 65%
    • Заштеди 2251ден.
  • Распродадено

Добивате

Пакет 9 третмани за слабеење:

* 3 Bodystar

* 3 Микрокомпјутер

* 3 Антицелулитни масажи

* Совршена комбинација за најдобри резултати!

Услови

* Можете да купите неограничен број на купони

* Пред посета на салонот задолжително е да закажете на тел. 046/257-789

* Понудата трае до 12.02.2011. Купоните можат да се искористат до 29.02.2012

Опис

Микрокомпјутер
Третманот за слабеење со Микрокомпјутер се состои од четири функции во еден третман со кој се постигнува брзо зголемување на циркулацијата, отстранување на масните наслаги, длабинско разбивање на целулитот и лифтинг. Резултатот е брзо намалување на обемот и топење на масните наслаги.

Антицелулитната масажа
Антицелулитната масажа е најбитен елемент во борбата против целулитот. таа има за цел да е израмни „портокаловата“ кожа на телото, која е проблем скоро на секоја жена.

Антицелулитната масажа Ја стимулира циркулацијата, го забрзува метаболизмот, го јакне тонусот на кожата и ја забрзува елиминацијата на токсините и масните ќелии во критичните подрачја.

BODYSTAR, Голема преобразба во борбата против дебелината!
Како спротивност на традиционалните електростимулатори кои функционираат на принципот на правилни, правоаголни електробранови, BODYSTAR е конципиран со неправилни, трапезоидни електрокривини, кои му даваат исклучителна ефикасност. Имено, не се добива само вообичаена контракција на мускулите по должината, т.е. скратување на должината на мускулите при контракција, туку и слаба торзија околу мускулната оска.

Со BODYSTAR недостатоците на класичните електростимулатори се надминати. Модерната техника ни овозможи апарат, со кој на одговорен и безбеден начин се постигнува намалување на неестетското масно ткиво и видлива тонизација на мускулите, што доведува до корекција на целата фигура и подобрување на пропорциите кај одделни делови на телото.

Silhouette
Од големата палета на третмани коишто ви ги нуди Silhouette,можете да направите избор на третмани кои ќе ги добивате паралелно, со што значително ќе заштедите на време, а ќе добиете на убавина.

Нашиот стручен персонал е тука да ве посоветува доколку не сте сигурни кој третман најмногу би ви одговарал вас или на вашиот партнер, кој исто така можете да го донесете со себе, затоа што Silhouette нуди третмани и за мажи.

Silhouette е тука да го оствари вашиот сон, да ве направи жената којашто посакувате да бидете и од насмевката на вашето лице да зрачи самодовербата што само беспрекорната убавина може да и ја овозможи на една жена.

Silhouette Охрид на Facebook!


65% попуст на пакет 9 третмани за слабеење во салон за убавина Silhouette во вредност од 3450ден. за само 1199ден.

Компанија : Silhouette

Адреса : Бул. "Туристичка" бб

Град : Охрид

http://silhouette.com.mk