Претходна понуда

Совршен подарок за 8-ми Март! 50% попуст на оригинален Охридски бисер во златара Наф-Наф Ал Паско во вредност од 1000ден. за само 499ден.

    • Вредност 1000ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 501ден.
  • Распродадено

Добивате

* Оригинален Охридски бисер од Фамилија Паскоски лично креиран од Господинот Александар Паскоски.

* Убавиот Охридски бисер во секоја прилика ќе ве направи елегантни, привлечни и ќе го привлечи погледот на секого.

Услови

* Секој може да купи неограничен број купони

* Еден купон покрива накит со оригинален Охридски бисер во вредност од 1000 денари.

* На располагање ви се седум различни модели. моделите можете да ги погледнете на овој линк


* Работно време: секој ден од 09:00 до 21:00

* Понудата трае до 11.03.2012.

Опис

Израдувајте ги вашите сакани за 8-ми Март подарете идеален поклон, оригинален Охридски бисер од златар Наф-Наф Ал Паско, без временски накит кој секоја жена би сакала да го има.


Совршен подарок за 8-ми Март! 50% попуст на оригинален Охридски бисер во златара Наф-Наф Ал Паско во вредност од 1000ден. за само 499ден.

Компанија : Наф-наф ал паско

Адреса : Св.Климент Охридски 58

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk