Претходна понуда

80% попуст на 5 АНТИЦЕЛУЛИТНИ сеанси со вкупно 15 ТРЕТМАНИ во козметички салон СИЛВИЈА во вредност од 5500ден. за само 1099ден.

    • Вредност 5500ден.
    • Попуст 80%
    • Заштеди 4401ден.
  • Распродадено

Добивате

* 5 АНТИЦЕЛУЛИТНИ сеанси со вкупно 15 ТРЕТМАНИ

* Една сеанса вклучува 3 различни апарати (Ласер, Ендодермна масажа, Радиофреквенција)

* Измазнете ја вашата кожа и кажете му збогум на целулитот!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота 12:00 до 19:00 часот

* Понудата трае до 18.03.2012. Купоните можат да се искористат до 24.03.2012

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:070/331-128, 078/331-178
Тел. 046/266-804

Опис

ВО СЛУЖБА НА УБАВИНАТА, 20 ГОДИНИ СО ВАС КОЗМЕТИЧКИ САЛОН „СИЛВИЈА“ - ОХРИД

Не чекајте до летото за да го покажете телото! Нека вашата кожа биде нежна и мека, подарете и го овој ефикасен третман кој ви го овозможува kelepur.mk и козметичкиот салон „Силвија“ и имајте тело со кое ќе се гордеете.Компанија : Козметички Салон „СИЛВИЈА“

Адреса : Кузман Јосифивски - Питу бб Охрид

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk