Претходна понуда

58% попуст на пакет AQUA DETOX, ПЕДИКИР + ПАРАФИН во центар за убавина ИСОНИЈА во вредност од 1200ден. за само 499ден.

    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 58%
    • Заштеди 701ден.
  • Распродадено

Добивате

* AQUA DETOX третман за детоксификација во времетраење од 30мин.

* Педикир

* Парафин на стапала

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Пон.– Саб. од 10:00 до 13:00 и од 17:00 до 21:00

* Понудата трае до 04.03.2012. Купоните можат да се искористат до 10.03.2012

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.: 070/352-931

Опис

AQUA DETOX третманот ја подобрува циркулацијата, ја зголемува количината на кислород и хранливите состојки во крвните клетки, регенерира, го зголемува метаболизмот помеѓу крвта и ткивата и со тоа помага за исфрлање на наталожените токсини од телото кој се предизвикувачи на разни болести и со тоа се подобрува целосната здравствена состојба на организмот.

Средените стапала се одраз на уредна и привлечна жена. Ако сакате да бидете задоволни од самите себе и неодоливи за спротивниот пол, секогаш имајте уредни нозе.

Центар за убавина ИСОНИЈА ви нуди пакет понуда, AQUA DETOX, ПЕДИКИР + ПАРАФИН на нозе за само 449 денари.


58% попуст на пакет AQUA DETOX, ПЕДИКИР + ПАРАФИН во центар за убавина ИСОНИЈА во вредност од 1200ден. за само 499ден.

Компанија : Isonija

Адреса : Ул. Питу Гули 282 Над Stop Shop

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk