Претходна понуда

БОГАТ РУЧЕК ИЛИ ВЕЧЕРА ВО ВИЛА РАДОЖДА – СТРУГА: АПЕРИТИВ, САЛАТА, РИБА, ВИНО И ДЕСЕРТ ЗА САМО 399ДЕН.

  • Топ понуда!

  • Распродадено

Добивате

** Аперитив: жолта ракија

** Мешана салата со парче сирење

** Макало, Ајвар, Леб

** Порциа риба по избор белвица или крап со гарнир пекарски компир

** 0,25л. Вино вранец или траминец

** Десерт домашна торта

Услови

* Задолжителна е претходна резервација на моб: 070/42-74-74

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

Опис

Посетете ја Радожда! во ова прекрасно живописно место на крајбрежјето на охридското езеро задолжително посетете ја вила Радожда во која ќе бидете домаќински и гурмански послужени. Одберете го ова прекрасно мени кое е вистинска рајска гозба за љубителите на тазе вкусна риба, одлични традиционални макала, десерт и пијалак и уживајте во неверојатно богато и вкусно мени!Компанија : Вила Радожда

Адреса : с. Радожда

Град : Струга

http://kelepur.mk