Претходна понуда

50% попуст на Пилешко во сос во Ресторан Чун во вредност од 320ден. за само 159ден.

    • Вредност 320ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 161ден.
  • Распродадено

Добивате

* Пилешко во сос ( кромид , сос од печурки, кашкавал, зачини) во вредност од 320 ден.

* Петок и сабота жива музика!

* Во ресторан Чун погледот на езерото ве остава без здив, музиката ви ја плени душата и заедно со вкусната храна преставуваа незаборавно доживување.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за носење)

* Купонот можете да го искористите до 30.11.2011

* Работно време 10-24ч,
Петок и Сабота 10-01ч

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:046/255-603

Опис

Ресторанот Чун се наоѓа во строгиот центар на Охрид на највпечатливото место за одмор на душата. Лоциран на самото крајбрежје од Охридското езеро, тука може да поминете незаборавни мигови пропратени од звуците на неуморните бранови. Утринско кафе, ручек или вечера е вистинскиот избор за убаво поминат дел од денот.

Врвна услуга со одличен квалитет на свежо приготвена храна е само еден мал сегмент од услугата на ресторанот.


50% попуст на Пилешко во сос во Ресторан Чун во вредност од 320ден. за само 159ден.

Компанија : Ресторан Чун

Адреса : Коста Абраш бр. 4

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk