Претходна понуда

56% на депилација на цело тело во Beauty Center EXCLUSIVE во вредност од 900ден. за само 399ден.

    • Вредност 900ден.
    • Попуст 56%
    • Заштеди 501ден.
  • Распродадено

Добивате

* Топла депилација на цело тело:цели раце,нозе,интима

* Кажете им збогум на несаканите влакненца и посакајте и добредојде на мазната кожа!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Понудата трае до 01.04.2012. Купоните можат да се искористат до 14.04.2012

* Работно време: Понеделник - Сабота од 09:00 до 21:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:046/266-565
Моб.:077/902-599

Опис

Kelepur.mk во соработка со Beauty Center EXCLUSIVE ви нуди купон со кој ќе си дозволите комплетна депилација на цело тело.

Ослободете се од непријатните влакна, подарете си мека, мазна и нежна кожа и чувствувајте се пријатно и задоволно во сопствената тело.Компанија : Beauty center Exclusive

Адреса : Ул. Даме Груев бр.30

Град : Охрид

http://goo.gl/LgzXa