Претходна понуда

60% ПОПУСТ НА ДЕПИЛАЦИЈА НА НОЗЕ, РАЦЕ И ИНТИМА ВО „COSMETIC STUDIO ART“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 480ДЕН.

    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 60%
    • Заштеди 720ден.
  • Распродадено

Добивате

* ДЕПИЛАЦИЈА НА НОЗЕ, РАЦЕ И ИНТИМА

Имајте нежна, мека и свилена кожа!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните може да се купуваат и користат до 07.03.2020 г.

* Задолжителна претходна резервација на Тел.: 078/286-229

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 14:00 и од 18:00 до 21:00, Сабота од 12:00 до 17:00

Опис

Искористете ја оваа можност од kelepur.mk и COSMETIC STUDIO ART за да се ослободете од непријатните влакненца, подарете си мека, мазна и нежна кожа и чувствувајте се пријатно и задоволно.

COSMETIC STUDIO ART ви нуди: Маникир, Гел, Шминка, Педикир, Депилација, Надградба + Налевање на нокти


60% ПОПУСТ НА ДЕПИЛАЦИЈА НА НОЗЕ, РАЦЕ И ИНТИМА ВО „COSMETIC STUDIO ART“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 480ДЕН.

Компанија : Cosmetic Studio Art

Адреса : Ул. Дејан Војвода бр. 10

Град : Охрид

https://www.facebook.com/studioart.94/