Претходна понуда

40% ПОПУСТ НА ДЕПИЛАЦИЈА НА ГРБ ЗА МАЖИ ВО КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „PETIT SALON“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 500ДЕН. ЗА САМО 300ДЕН.

    • Вредност 500ден.
    • Попуст 40%
    • Заштеди 200ден.
  • Распродадено

Добивате

* ДЕПИЛАЦИЈА НА ГРБ ЗА МАЖИ

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 10 до 14 и 15 до 19

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:077-991-661

Опис

Во рустикалното козметичко студио „Petit salon“, Како што се подразбира од самото име, услугите ќе ги добиете а притоа ќе се чувствувате како да се наоѓате во Вашата дневна соба. Ве повикуваме без грижа да се препуштите на вештите раце на Кристина Танческа, нашиот сертифициран козметичар, со 12-годишно работно искуство, стекнато во неколку престижни козметички салони во Канбера, Австралија.

Тука ќе можете да ги добиете следните услуги: депилација, lash-lifting, надградба со свилени трепки, како и бојадисување веѓи и трепки.

За подетални информации слободно побарајте не на телефонот 077-991-661Компанија : Petit Salon

Адреса : Ул. „Петар Чауле“ 52 зад поренешното Мецо Форте.

Град : Охрид

https://kelepur.com/