Претходна понуда

Мазни нозе како свила! 50% попуст на ДЕПИЛАЦИЈА НА НОЗЕ во козметичко студио „FREYA“ во вредност од 500ден. за само 250ден.

    • Вредност 500ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 250ден.
  • Распродадено

Добивате

* Депилација на нозе

* Кажете им збогум на несаканите влакненца и посакајте добредојде на мазната кожа!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 11:00 до 20:00

* Понудата трае до 29.07.2012. Купоните можат да се искористат до 04.08.2012

* Задолжителна е претходна резервација на:
Тел.:046/271-999
Моб.:075/226-903

Опис

За вашиот имиџ во летото да биде совршен, имајте нежна мека и свилена кожа и прекрасни нозе кои ќе сакате да ги покажете.


Мазни нозе како свила! 50% попуст на ДЕПИЛАЦИЈА НА НОЗЕ во козметичко студио „FREYA“ во вредност од 500ден. за само 250ден.

Компанија : Козметичко Студио FREYA

Адреса : Ул. „Партизанска“ 38 Кај Џордано Влез Б Стан 21

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk