Претходна понуда

ТОП ЦЕНА! Фотоапарат Pentax Optio M900 за само 3999ден. од „Pix Plus“

    • Вредност 6500ден.
    • Попуст 38%
    • Заштеди 2501ден.
  • Распродадено

Добивате

* Фотоапарат Pentax Optio M900

* Мемориска картица SanDisk SD 8GB

* Pentax торбичка за фотоапаратот

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Понудата трае до 05.08.2012 година, купоните може да се искористат до 12.08.2012 година

* По купувањто, пратете го кодот и домашна адреса на која сакате да ви биде доставен апаратот, на следниов маил: info@kelepur.mk.

* Апаратите се доставуваат на домашна адреса од страна на kelepur.mk, без надоместок за достава во Охрид и Струга

Опис

Pentax Optio M900 спецификации:
12.1 Мегапиксели
5х оптички зум - широкоаголен објектив 28-140mm
2.7 инчен LCD дисплеј
Видео запис 640х480
Литиумска батерија
Детекција на лице, насмевка и замижување


ТОП ЦЕНА! Фотоапарат Pentax Optio M900 за само 3999ден. од „Pix Plus“

Компанија : PIXPLUS

Адреса : Капиштец до ТЦ Беверли Хилс Скопје

Град : Охрид

http://www.pixplus.com.mk