Претходна понуда

42% попуст за ДНЕВНА КАРТА ЗА КОРИСТЕЊЕ НА ЗАТВОРЕНИОТ БАЗЕН, НАДВОРЕШНИОТ СЕЗОНСКИ БАЗЕН И ЛУКСУЗНИОТ СПА ЦЕНТАРОТ ВО ХОТЕЛ ТИНО СВЕТИ СТЕФАН во вредност од 950ден. за само 550ден.

    • Вредност 950ден.
    • Попуст 42%
    • Заштеди 400ден.
  • Распродадено

Добивате

* КУПОНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТАТ ОД ДЕНОТ КОГА ЗАПОЧНУВААТ СО РАБОТА БАЗЕНИТЕ ДО 31.10.2020

* Понудата вклучува користење на: Затворен базен, детски базен, надворешен сезонски базен, Џакузи, парна бања, сауна.

* Користењето на услугата е во времетраење од максимум ТРИ ЧАСА.

Не пропуштајте, посетете го хотел ТИНО СВЕТИ СТЕФАН, заборавете на секојдневието, релаксирајте се и уживајте во удобностите на модерниот СПА ЦЕНТАР и современиот ЗАТВОРЕН БАЗЕН!

Услови

* КУПОНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТАТ ОД ДЕНОТ КОГА ЗАПОЧНУВААТ СО РАБОТА БАЗЕНИТЕ ДО 31.10.2020

* ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПОНЕСЕТЕ СО СЕБЕ ПЕШКИР, СООДВЕТНА ОБЛЕКА ЗА КАПЕЊЕ И ЧИСТИ ОБУВКИ ЗА ВЛАЖЕН ПОД!

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Со еден купон можете да ги искористите сите услуги на затворениот базен, надворешниот сезонски базен и спа центарот

* Работно време: секој ден од 09:00 до 21:00

* Купоните може да се користат до 31.10.2020

* Задолжителна е претходна резервација на Тел: 046/209-340 или 046/209-341

Опис

Хотел ТИНО СВЕТИ СТЕФАН во склоп на прекрасниот амбиент и современиот ентериер ви нуди вистинска оаза за уживање и релаксација. Посетете го хотел ТИНО СВЕТИ СТЕФАН и заборавете ги секојдневните грижи уживајќи во луксузниот ЗАТВОРЕН БАЗЕН и модерниот СПА ЦЕНТАР и дозволете си вистински моменти за себе!

Хотел ТИНО СВЕТИ СТЕФАН на Facebook!Компанија : Хотел Тино Свети Стефан

Адреса : Населба Свети Стефан

Град : Охрид

http://www.hoteltino-svstefan.com/