Претходна понуда

50% попуст на ДВЕ НОЌЕВАЊА СО ПОЈАДОК ЗА ДВАЈЦА во Охрид во АПАРТМАНИ АРГИРОСКИ во вредност од 3000ден. за само 1499ден.

    • Вредност 3000ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 1501ден.
  • Распродадено

Добивате

* Апартманите се опремени со кујна со фрижидер, кабловска телевзија, интернет, купатило, клима уред и паркинг

* Апартманите се наоѓаат во центарот на Охрид на 50метри од кејот/шеталиштето

* Со купонот добивате појадок за двајца во пица ресторан
La Bella кој се наоѓа на 50 метри од апартманите, на самиот кеј од Охридското езеро

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Пред купувањето треба да се направи предрезервација (телефонски), по купувањето треба да се направи резервација со кодот од купонот

* Купоните може да се купуваат до 29.11.2013 година, а да се користат заклучно со 01.12.2013 година

* Задолжителна е предрезервација и резервација на телефон 070/743-576

Опис

На најубавата креација на природата - Охридската ривиера во самиот центар на градот во мала, тивка, атрактивна уличка во нова куќа се наоѓаат луксузните апартмани Аргироски и нашата понуда за Вашиот незаборавен престој во Охрид.

Апартмани „АРГИРОСКИ“ на Facebook


50% попуст на ДВЕ НОЌЕВАЊА СО ПОЈАДОК ЗА ДВАЈЦА во Охрид во АПАРТМАНИ АРГИРОСКИ во вредност од 3000ден. за само 1499ден.

Компанија : Апартмани „АРГИРОСКИ“

Адреса : Кеј Маршал Тито бр.26 Охрид

Град : Охрид

http://www.argiroski.com