Претходна понуда

ТОП ЦЕНА! ДВОДНЕВЕН ПРЕСТОЈ ЗА ДВАЈЦА во Охрид во апатрмани БИТРАК за само 1750ден.

  • Топ понуда!

  • Распродадено

Добивате

* Апартманите и студијата се современо опремени и прилагодени на вашите потреби за поминување на еден прекрасен и незаборавен викенд или одмор во Охрид

* Студијата се за две лица и располагаат со сопствено купатило и тераса, а апартманите (брачен кревет + помошен кревет) се за 2-3 лица со сопствено купатило, тераса и кујна

* Апартманите се зад Охридска банка

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Пред купувањето треба да се направи предрезервација (телефонски), по купувањето треба да се направи резервација со кодот од купонот

* Купоните може да се купуваат до 21.06.2012 година, а да се користат заклучно со 23.06.2012 година

* Задолжителна е предрезервација и резервација на телефон 070567859, 078362727

Опис

Апартмани и студија „БИТРАК“ се на само 3 минути пеш до центарот на градот и уште 5 минути низ охридската чаршија до централниот плоштад, до екслузивните кафичи и ресторани на градот.

Пријатниот амбиент на апартманити и студијата ќе го направи вашиот престој и одмарање во Охрид нешто што ќе сакате да го повторите.Компанија : Апартмани БИТРАК

Адреса : Бекир Али Риза бр. (позади Охридска банка) Охрид

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk