Претходна понуда

ТОП ЦЕНА! ДВОДНЕВЕН ПРЕСТОЈ во Охрид за ДВАЈЦА во апартмани „СМАЌОСКИ“ за само 1999ден.

  • Топ понуда!

  • Распродадено

Добивате

* ДВОДНЕВЕН престој или викенд за ДВАЈЦА во апартмани „СМАЌОСКИ која располага со 6 нови комплетно опремени апартмани

* Секој апартман располага со сопствена тераса, комплетно опремена мини кујна, тоалет, кабловска ТВ, интернет конекција, клима и брачен кревет. Обезбеден е бесплатен паркинг.

* Апартманите се наоѓаат на 50м. од градскиот кеј (до хотел Денариус) во најмирниот дел од Охрид и на само 5 минути пешачење до центарот на градот.

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Пред купувањето треба да се направи предрезервација (телефонски), по купувањето треба да се направи резервација со кодот од купонот

*Купоните може да се купуваат до 31.05.2012 година, а да се користат заклучно со 01.06/02.06.2012 година

* Задолжителна е предрезервација и резервација на телефон 078/449-236

Опис

Дочекајте ги првомајските празници и доживејте го Охрид во мај со разбудена пролет, сјајот на езерото на пролетното сонце и одблесокот на статиот дел на градот во него, како и пријатните прошетки низ стариот град, сето тоа ќе го направи вашиот престој во Охрид незаборавен.

Апартмани „СМАЌОСКИ“ кои се веднаш до брегот на Охридското Езеро, покрај кејот и шеталиштето ќе направат вашите прошетки и престој во Охрид да бидат вистинско уживање.Компанија : Апартмани „СМАЌОСКИ“

Адреса : Маршал Тито 96 Охрид

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk