Претходна понуда

60% попуст на ДВЕ НОЌЕВАЊА ЗА ДВАЈЦА ВО ОХРИД ВО ВИЛА СТАР ГРАД во вредност од 4900ден. за само 1960ден.

  • Топ понуда!

  • Распродадено

Добивате

* ПО ЕКСТРА ЦЕНА ДВОДНЕВЕН престој или викенд за ДВАЈЦА во вилата „Стар Град“ која располага со 5 двокреветни апартмани на идеална локација со фантастичен поглед на езерото и градот

* Апартманите се опремени со кабелска-тв , засебно купатило, тераса, греење, free wi-fi.

* Апартманите се над Охридската чаршија

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Пред купувањето треба да се направи предрезервација (телефонски), по купувањето треба да се направи резервација со кодот од купонот

* Купоните може да се купуваат до 02.05.2014 година, а да се користат заклучно со 04.05.2014 година

* Задолжителна е предрезервација и резервација на телефон 070 802 821

Опис

Вила “Стар Град“ Охрид позиционирана е во прекрасниот дел на древниот Охрид - стариот дел. На само 150м. оддалеченост од градскиот плоштад (езерото) и има се што ви е неопходно за да се чувствувате удобно и релаксирано.

Со својата местоположба и фасцинантниот поглед кон Oхридското Езеро и градот нуди незаборавни мигови.

Имајте пријатен и незаборавен престој во Вила “Стар Град“


60% попуст на ДВЕ НОЌЕВАЊА ЗА ДВАЈЦА ВО ОХРИД ВО ВИЛА СТАР ГРАД во вредност од 4900ден. за само 1960ден.

Компанија : Vila Old Town

Адреса : Климентов Универзитет бр. 27 Охрид

Град : Охрид

http://www.villaoldtown.com