Претходна понуда

ТОП ЦЕНА! Едно ноќевања за ДВЕ, ТРИ ИЛИ ЧЕТИРИ ЛИЦА во Охрид во АПАРТМАНИ СТЕФАНОСКИ за само 1199ден.

  • Топ понуда!

  • Распродадено

Добивате

* Едно ноќевање за две, три или четири лица во Апартмани Стефаноски Охрид

* Апартман бр. 1 со капацитет до максимум 4 лица опремен со спална, дневен простор, кујна, сопствено купатило и тераса

* Апартман бр. 2 со капаците до максимум 4 лица опремен со спална, дневен простор, кујна, сопствено купатило

Услови

* Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќе ноќевања

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Пред купувањето треба да се направи предрезервација (телефонски), по купувањето треба да се направи резервација со кодот од купонот

* Купоните може да се купуваат и користат до 31.08.2014 година

* Задолжителна е предрезервација и резервација на Моб. 077/555-003

Опис

Во најубавиот дел од летото, прекрасна можност да уживате во Охрид.

Престојот во Охрид поминете го мирно, лежерно и опуштено уживајќи во пријатната атмосфера на апартмани Стефаноски кој се наоѓаат во мирен дел од градот, а сепак блиску до центарот. Оваа идеална локација ви нуди одлична можност за прошетки а за само неколку минути ќе стигнете до брегот на езерото.

Не пропуштајте ја оваа можност што ви ја нудат апартмани Стефаноски за пријатен престој во Охрид и вистинско уживање во убавините на градотКомпанија : Апартмани Стефаноски

Адреса : Ул. Даме Груев бр. 190

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk