Претходна понуда

ТОП ПОНУДА! ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО АПАРТМАНИ „LARUM“ - ПЕШТАНИ ЗА САМО 1199ДЕН.

  • Топ понуда!

  • Распродадено

Добивате

* ЕДНО НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО АПАРТМАНИ „LARUM“ - ПЕШТАНИ

* Секој апартман е опремен со своја спална, кујна, дневна и балкон со поглед на езеро.

* На располагање се 3 апартмани.

Услови

* КУПОНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТАТ ОД 01.05.2019Г. ДО 30.06.2019Г.

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Пред купувањето треба да се направи предрезервација (телефонски), по купувањето треба да се направи резервација со кодот од купонот

* Задолжителна е предрезервација и резервација на Тел. 071/247-142 или 071/901-574

Опис

Не пропуштајте! посетете ги апартманите „LARUM“ - Пештани и уживајте во удобно сместување со бесплатни WiFi и паркинг. Секоја од апартманите се состои од дневна соба, добро опремена кујна и засебно купатило со туш. Некои единици вклучуваат тераса и / или балкон со поглед на планина или езеро.Компанија : Larum Apartments

Адреса : C. Пештани

Град : Охрид

https://www.kelepur.com/