Претходна понуда

50% ПОПУСТ НА НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО „TOTE APARTMENTS“ ОХРИД ВО ВРЕДНОСТ ОД 2000ДЕН. ЗА САМО 999ДЕН.

    • Вредност 2000ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 1001ден.
  • Распродадено

Добивате

* НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА ВО „TOTE APARTMENTS“ ОХРИД

* Апартманите се опремени со кабелска тв, wi-fi, засебно купатило, тераса, машина за алишта, фен, пегла.

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Купоните може да се искористат до 15.03.2022г.

* Пред купувањето треба да се направи предрезервација (телефонски), по купувањето треба да се направи резервација со кодот од купонот

* Задолжителна е предрезервација и резервација на телефон 072 561 511

Опис

По одлична цена едно ноќевање во „TOTE APARTMENTS“ кои располагаат со два идентични апартмани за по две лица, на совршена локација во центарот на Охрид на главниот булевар Туристичка, на само 2 минути од Охридската чаршија. Со својата местоположба нуди одлични предности. Пред самата зграда се наоѓаат маркети, зелен пазар, пекара како и локалната автобуска постојка за до омилените плажи.Компанија : Tote Apartments

Адреса : Бул. Туристичка бр. 40

Град : Охрид

https://fb.me/Toteapartments/