Претходна понуда

НЕВЕРОЈАТНО!!! 63% попуст на миење и фенирање во фризерско студио Елит Мари во вредност од 200 ден. за само 75ден.

    • Вредност 200ден.
    • Попуст 63%
    • Заштеди 125ден.
  • Распродадено

Добивате

* Миење и фенирање во фризерско студио Елит Мари во вредност од 200 ден

* Негувајте ја сопствената коса и освежете го вашиот изглед по неверојатна цена!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Пон.– Пет. 11:00 - 18:00
Сабота 11:00 – 16:00

* Купоните може да се купуваат и да се искористат до 10.03.2012 година


* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

Со оваа понуда на kelepur.mk и фризерското студио Елит Мари добивате миење и фенирање по неповторлива цена!

Освежете го вашиот изгледа, дозволете си себеси да бидете убави и шармантни, затоа што вие тоа го заслужувате!

фризерско студио Елит Мари на Facebook!


НЕВЕРОЈАТНО!!! 63% попуст на миење и фенирање во фризерско студио Елит Мари во вредност од 200 ден. за само 75ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu