Претходна понуда

47% попуст на ФАРБАЊЕ СО „DIKSON ITALY“ БОИ + КОЛАГЕНСКИ ТРЕТМАН ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ И ОШТЕТУВАЊЕ НА КОСАТА + ШИШАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 1700ден. за само 899ден.

    • Вредност 1700ден.
    • Попуст 47%
    • Заштеди 801ден.
  • Распродадено

Добивате

* ФАРБАЊЕ СО ПРОФЕСИОНАЛНИТЕ „DIKSON ITALY“ БОИ + КОЛАГЕНСКИ ТРЕТМАН КОЈ ПОМАГА ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ И ОШТЕТУВАЊЕ НА КОСАТА, СОДРЖИ АГРАНОВО МАСЛО И ДАВА ВОЛУМЕН. + ШИШАЊЕ

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

Опис

Освежете ја бојата на вашата коса или пак обојте ја во друга нијанса и бидете модерни со потполно нов имиџ и имајте беспрекорен изглед.

Alexandra Hair Studio на Facebook!


47% попуст на ФАРБАЊЕ СО „DIKSON ITALY“ БОИ + КОЛАГЕНСКИ ТРЕТМАН ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ И ОШТЕТУВАЊЕ НА КОСАТА + ШИШАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 1700ден. за само 899ден.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo