Претходна понуда

50% попуст на фарбање со фарби од Alfaparf, миење и фенирање во фризерско студио Елит Мари во вредност од 600 ден. за само 299ден.

    • Вредност 600ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 301ден.
  • Распродадено

Добивате

* Фарбање со фарби од Alfaparf Milano

* Миење (маска, шампон и ампула)

* Фенирање


* Негувајте ја сопствената коса, освежете го
вашиот изглед и дочекајте ги убави и свежи матурските прослави!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните може да се купуваат и да се искористат до 27.05.2012 година

* Работно време:
Пон.– Пет. 11:00 - 18:00
Сабота 11:00 – 16:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

Со оваа понуда на kelepur.mk и фризерското студио Елит Мари добивате фарбање со фарби од Alfapraf Milano, миење и фенирање по неверојатен попуст.

Освежете го вашиот изглед, дозволете си себеси да бидете убави и шармантни, затоа што вие тоа го заслужувате!

фризерско студио Елит Мари на Facebook!


50% попуст на фарбање со фарби од Alfaparf, миење и фенирање во фризерско студио Елит Мари во вредност од 600 ден. за само 299ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu