Претходна понуда

BLACK FRIDAY! 72% попуст на ФАРБАЊЕ + POST-COLOR ТРЕТМАН во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 1400ден. за само 399ден.

    • Вредност 1400ден.
    • Попуст 72%
    • Заштеди 1001ден.
  • Распродадено

Добивате

* ФАРБАЊЕ + POST-COLOR ТРЕТМАН

Освежете го вашиот изглед, дозволете си себеси да бидете убави и шармантни, затоа што вие тоа го заслужувате!

НОВО! МАСТЕР ЈОНИЗАТОР ХАУБА!!
(повеќе информации во опис)

* ПОБРЗАЈТЕ! "BLACK FRIDAY" АКЦИЈА СО ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА КУПОНИ, НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!!!

Услови

* Фризерско студио ЕЛИТ МАРИ на нова локација на улица „Питу Гули“ бр. 130

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

* КУПОНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ ИСКОРИСТАТ ЗАКЛУЧНО СО 04.12.2021Г.

Опис

МАСТЕР ЈОНИЗАТОР ХАУБА
Постапката на фарбање се изведува под електроник мастер јонизатор хауба која го скратува времетраењето на третманите благодарение на две комбинирани дејствија: водена пареа + озон која помага при отворањето на влакното за длабинско навлегување на боењето и третманите и поврзување со кератинската структура на влакното. озонско туширање на целата коса, брзо затворање на влакното, постигнување мека и свиленкаста коса и долготрајни резултати.

Екстремно скратување на времетраењето дури до половина на процесот на фарбање и третмани.

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


BLACK FRIDAY! 72% попуст на ФАРБАЊЕ + POST-COLOR ТРЕТМАН во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 1400ден. за само 399ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu