Претходна понуда

50% попуст на ФАРБАЊЕ И ШИШАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 1000ден. за само 499ден.

    • Вредност 1000ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 501ден.
  • Распродадено

Добивате

* ФАРБАЊЕ
* ШИШАЊЕ

Не пропуштајте ја оваа понуда од „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ и овозможете си беспрекорен изглед, прекрасна коса, уредна и негувана.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

Опис

Освежете ја бојата на вашата коса или пак обојте ја во друга нијанса и бидете модерни со потполно нов имиџ и имајте беспрекорен изглед.

Alexandra Hair Studio на Facebook!


50% попуст на ФАРБАЊЕ И ШИШАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 1000ден. за само 499ден.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo