Претходна понуда

BLACK FRIDAY! 45% попуст на ФАРБАЊЕ, ШИШАЊЕ + АМПУЛА ЗА РЕГЕНЕРАЦИЈА ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 1800ден. за само 999ден.

    • Вредност 1800ден.
    • Попуст 45%
    • Заштеди 801ден.
  • Распродадено

Добивате

* ФАРБАЊЕ, ШИШАЊЕ И ФЕНИРАЊЕ + АМПУЛА ЗА РЕГЕНЕРАЦИЈА

* ПОБРЗАЈТЕ! "BLACK FRIDAY" АКЦИЈА СО ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА КУПОНИ, НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!!!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

* КУПОНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ ИСКОРИСТАТ ЗАКЛУЧНО СО 04.12.2021Г.

Опис

Освежете ја бојата на вашата коса или пак обојте ја во друга нијанса и бидете модерни со потполно нов имиџ и имајте беспрекорен изглед.

Alexandra Hair Studio на Facebook!


BLACK FRIDAY! 45% попуст на ФАРБАЊЕ, ШИШАЊЕ + АМПУЛА ЗА РЕГЕНЕРАЦИЈА ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 1800ден. за само 999ден.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo