Претходна понуда

38% ПОПУСТ НА ФАРБАЊЕ СО ПРОФЕСИОНАЛНИТЕ ИТАЛИЈАНСКИ ФАРБИ DIKSON, ШИШАЊЕ + АМПУЛА ЗА РЕГЕНЕРАЦИЈА ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1600ДЕН. ЗА САМО 999ДЕН.

    • Вредност 1600ден.
    • Попуст 38%
    • Заштеди 601ден.
  • Распродадено

Добивате

* ФАРБАЊЕ СО ПРОФЕСИОНАЛНИТЕ ИТАЛИЈАНСКИ ФАРБИ DIKSON, ШИШАЊЕ + АМПУЛА ЗА РЕГЕНЕРАЦИЈА

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

Опис

Освежете ја бојата на вашата коса или пак обојте ја во друга нијанса и бидете модерни со потполно нов имиџ и имајте беспрекорен изглед.

Alexandra Hair Studio на Facebook!


38% ПОПУСТ НА ФАРБАЊЕ СО ПРОФЕСИОНАЛНИТЕ ИТАЛИЈАНСКИ ФАРБИ DIKSON, ШИШАЊЕ + АМПУЛА ЗА РЕГЕНЕРАЦИЈА ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1600ДЕН. ЗА САМО 999ДЕН.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo