Претходна понуда

BLACK FRIDAY! 75% попуст на ФЕНИРАЊЕ, ШИШАЊЕ И „DEEP TRETMANT“ АМПУЛА ОД „ALFA PARF MILANO“ во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 1200ден. за само 300ден.

    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 75%
    • Заштеди 900ден.
  • Распродадено

Добивате

* ФЕНИРАЊЕ, ШИШАЊЕ И „DEEP TRETMANT“ АМПУЛА ОД „ALFA PARF MILANO“

НОВО! МАСТЕР ЈОНИЗАТОР ХАУБА!!
(повеќе информации во опис)

* ПОБРЗАЈТЕ! "BLACK FRIDAY" АКЦИЈА СО ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА КУПОНИ, НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!!!

Услови

* Фризерско студио ЕЛИТ МАРИ на нова локација на улица „Питу Гули“ бр. 130

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

* КУПОНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ ИСКОРИСТАТ ЗАКЛУЧНО СО 04.12.2021Г.

Опис

Шишањето ќе ја освежи вашата коса, ампулата ќе го нахрани влакното, а вие ќе имате негувана, здрава свиленкаста коса и безпрекорен изглед, а сето ова ќе го добиете во фризерското студио Елит Мари по неверојатна цена

МАСТЕР ЈОНИЗАТОР ХАУБА
Екстремно скратување на времетраењето дури до половина на процесот на фарбање и третмани.

Постапката на фарбање и третмани се изведува под електроник мастер јонизатор хауба која го скратува времетраењето на третманите благодарение на две комбинирани дејствија: водена пареа + озон која помага при отворањето на влакното за длабинско навлегување на боењето и третманите и поврзување со кератинската структура на влакното. озонско туширање на целата коса, брзо затворање на влакното, постигнување мека и свиленкаста коса и долготрајни резултати.

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


BLACK FRIDAY! 75% попуст на ФЕНИРАЊЕ, ШИШАЊЕ И „DEEP TRETMANT“ АМПУЛА ОД „ALFA PARF MILANO“ во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 1200ден. за само 300ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu