Претходна понуда

50% ПОПУСТ НА ГЕЛ-ЛАК + ФАРБАЊЕ И ДЕПИЛАЦИЈА НА ВЕЃИ ВО „COSMETIC STUDIO ART“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 850ДЕН. ЗА САМО 425ДЕН.

    • Вредност 850ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 425ден.
  • Распродадено

Добивате

* ГЕЛ-ЛАК + ФАРБАЊЕ И ДЕПИЛАЦИЈА НА ВЕЃИ

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Задолжителна претходна резервација на Тел.: 078/286-229

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 14:00 и од 18:00 до 21:00, Сабота од 12:00 до 17:00

Опис

Во современиот урбан Свет, убавата тренди девојка секогаш има беспрекорно средени нокти. Движете се чекор пред времето, заштедете го него. Наместо обичните неквалитетни лакови употребете ГЕЛ-ЛАК за нокти кои се поквалитетни, потрајни и сјајни како истиот ден кога сте го нанеле.

Разубавете го во вашето лице и нека вашите очи дојдат до израз без да поминувате долго време пред огледало. На професионален и безбеден начин исвфарбајте ги и обликувајте ги вашите веѓи во зависниот од бојата на вашата коса и нека вашите очи и вашиот поглед добијат фатален и сјаен изглед а одразот на вашето лице нека биде атрактивен и совршен со беспрекорно фарбани и обликувани веѓи.

COSMETIC STUDIO ART ви нуди: Маникир, Гел, Шминка, Педикир, Депилација, Надградба + Налевање на нокти


50% ПОПУСТ НА ГЕЛ-ЛАК + ФАРБАЊЕ И ДЕПИЛАЦИЈА НА ВЕЃИ ВО „COSMETIC STUDIO ART“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 850ДЕН. ЗА САМО 425ДЕН.

Компанија : Cosmetic Studio Art

Адреса : Ул. Дејан Војвода бр. 10

Град : Охрид

https://www.facebook.com/studioart.94/