Претходна понуда

50% попуст на ГЕЛ-ЛАК на нокти во козметички салон СИЛВИЈА во вредност од 400ден. за само 199ден.

    • Вредност 400ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 201ден.
  • Распродадено

Добивате

* Маникир + Гел-лак на нокти

* Модерни, тренди нокти за секоја урбана девојка и жена.

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Задолжителна е предходна резервација на
Тел. 046/266-804
Моб. 078/331-178
Моб. 070/331-128

* Понудата трае до 26.08.2012. Купоните може да се искористат до 01.09.2012 година

Опис

ВО СЛУЖБА НА УБАВИНАТА, 20 ГОДИНИ СО ВАС КОЗМЕТИЧКИ САЛОН „СИЛВИЈА“ - ОХРИД

Во современиот урбан Свет, убавата тренди девојка секогаш има беспрекорно средени нокти. Движете се чекор пред времето, заштедете го него. Наместо обичните неквалитетни лакови употребете ГЕЛ-ЛАК за нокти кои се поквалитетни, потрајни и сјајни како истиот ден кога сте го нанеле.Компанија : Козметички Салон „СИЛВИЈА“

Адреса : Кузман Јосифивски - Питу бб Охрид

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk