Претходна понуда

33% попуст на ГЕЛ-ЛАК + ПАРАФИН ВО COSMETIC STUDIO EMILY во вредност од 1200ден. за само 799ден.

    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 33%
    • Заштеди 401ден.
  • Распродадено

Добивате

* Гел-лак на природни нокти на раце + парафин

Имајте цврсти, убави, негувани и модерни нокти кои ќе направат вашите раце долго време да изгледаат заводливо и убаво.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 13:00 до 19:00, Сабота од 10:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:072/725-881

Опис

Убавите и негувани нокти се украс на секоја девојка или жена која држи до себе! Наместо обичните неквалитетни лакови употребете ГЕЛ-ЛАК за нокти кои се поквалитетни, потрајни и сјајни како истиот ден кога сте го нанеле.

COSMETIC STUDIO EMILY ви нуди:

* Масажа: релакс масажа, парцијалана масажа, Антицелулитна

* Третмани за лице: масажа на лице, хидратација, лифтинг, витамински третман, класичен третман

* Депилација: веѓи, надусници, раце, нозе, интима

* Педикир и маникир

* Надградба на ноти и гел на природни ноктиКомпанија : Cosmetic Studio Emily

Адреса : Бул. Туристичка бр. 63

Град : Охрид

https://facebook.com/cosmeticstudioemily/