Претходна понуда

BLACK FRIDAY! 50% попуст на ГЕЛ-ЛАК НА РАЦЕ И НОЗЕ ВО „COSMETIC STUDIO EMILY“ во вредност од 1200ден. за само 599ден.

    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 601ден.
  • Распродадено

Добивате

* ГЕЛ-ЛАК на нокти на раце и нозе

* Модерни, тренди нокти за секоја урбана девојка и жена

* ПОБРЗАЈТЕ! "BLACK FRIDAY" АКЦИЈА СО ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА КУПОНИ, НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!!!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 13:00 до 19:00, Сабота од 10:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:072/725-881

* КУПОНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ ИСКОРИСТАТ ЗАКЛУЧНО СО 04.12.2021Г.

Опис


COSMETIC STUDIO EMILY ви нуди:

* Масажа: релакс масажа, парцијалана масажа, Антицелулитна

* Третмани за лице: масажа на лице, хидратација, лифтинг, витамински третман, класичен третман

* Депилација: веѓи, надусници, раце, нозе, интима

* Педикир и маникир

* Надградба на ноти и гел на природни ноктиКомпанија : Cosmetic Studio Emily

Адреса : Бул. Туристичка бр. 63

Град : Охрид

https://facebook.com/cosmeticstudioemily/