Претходна понуда

35% ПОПУСТ НА ГЕЛ-ЛАК НА РАЦЕ И НОЗЕ, ПЕДИКИР И ПАРАФИНСКИ ТРЕТМАН ВО СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 1150ДЕН. ЗА САМО 750ДЕН.

    • Вредност 1150ден.
    • Попуст 35%
    • Заштеди 400ден.
  • Распродадено

Добивате

* ГЕЛ-ЛАК НА РАЦЕ И НОЗЕ, ПЕДИКИР И ПАРАФИНСКИ ТРЕТМАН НА РАЦЕ И НОЗЕ

Имајте цврсти, убави, негувани и модерни нокти кои ќе направат вашите раце и нозе долго време да изгледаат заводливо и убаво

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните можат да се искористат до 01.04.2022г.

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 17:00, Сабота од 10:00 до 15:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:078/255-233

Опис

Гелот на природните нокти ќе направи долго време вашите нокти да изгледаат средено, негувано и убаво. Направете вашите нокти да изгледаат модерно, привлечно, а сепак природно. Покажете ги вашите совршено негувани раце и нозе и не пропуштајте да имате нокти какви што посакувате.

Студио за нега и убавина Ксантика ви нуди:
Третмани за лице, масажи за тело и лице, вертикален турбо солариум, надградба на нокти, маникир, педикир, свилени трепки (classic и Hybrid), Lash Lift, Brow Lamination, фарбање на веѓи.

СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА НА FACEBOOK

СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА НА INSTAGRAM


35% ПОПУСТ НА ГЕЛ-ЛАК НА РАЦЕ И НОЗЕ, ПЕДИКИР И ПАРАФИНСКИ ТРЕТМАН ВО СТУДИО ЗА НЕГА И  УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 1150ДЕН. ЗА САМО 750ДЕН.

Компанија : Студио за нега и убавина Ксантика

Адреса : Т. Ц. АМАМ II Спрат

Град : Охрид

https://fb.me/ksantika.ohrid.9