Претходна понуда

50% попуст на гелни нокти во Beauty Center EXCLUSIVE во вредност од 800ден. за само 399ден.

    • Вредност 800ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 401ден.
  • Распродадено

Добивате

* Надградба на природни нокти со гел

* Модерни, цврсти и убави нокти

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Понудата трае до 27.05.2012. Купоните можат да се искористат до 09.06.2012

* Работно време: Понеделник - Сабота од 09:00 до 21:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:046/266-565
Моб.:077/902-599

Опис

Ноктите се убави колку што се здрави. Нивниот изглед е огледало на здравиот дух и тело. Негуваната девојка или жена задолжително има убаво средени нокти. Доколку природата не ве дарувала со здрави и цврсти нокти не очајувајте. Со оваа понуда на kelepur.mk со 50% попуст во Beauty Center „EXCLUSIVE“ ќе добиете здрави, цврст, блескави и нежни нокти, а со тоа негувани и привлечни раце.Компанија : Beauty center Exclusive

Адреса : Ул. Даме Груев бр.30

Град : Охрид

http://goo.gl/LgzXa