Претходна понуда

Супер комбинација! 51% попуст на Хамбургер + пиво Амстел на плажа ACAPULCO во вредност од 200ден. за само 99ден.

    • Вредност 200ден.
    • Попуст 51%
    • Заштеди 101ден.
  • Распродадено

Добивате

* Хамбургер + пиво Амстел 0,33л

Најпосакуваната брза храна, Хамургер! едноставно сите го сакаме, вкусен и сочен, одлично ќе ви годи на плажа придружен со пиво Амстел, ништо поубаво!

Услови

* Можете да купите неограничен број купони

* Купоните може да се купуваат до 05.08.2012 година, а да се искористат до 12.08.2012 година

* Работно време секој ден од 10:00 до 00:00

Опис

Не пропуштајте да ја посетите убаво средената плажа ACAPULCO и да уживате во оваа неодолива комбинација Хамбургер и пиво Амстел идеален оброк на плажа, ќе ве привлече со својот мирис и вкус и сласно ќе се најадете, а со пивото ќе се оладите.

Плажа ACAPULCO на Facebook!


Супер комбинација! 51% попуст на Хамбургер + пиво Амстел на плажа ACAPULCO во вредност од 200ден. за само 99ден.

Компанија : Плажа Acapulco

Адреса : Населба Лагадин

Град : Охрид

http://goo.gl/4FFo1