Претходна понуда

54% попуст на ЕДЕН КИЛОГРАМ ОХРИДСКА БЕЛВИЦА во ресторан ПОТПЕШ во вредност од 1200ден. за само 549ден.

    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 54%
    • Заштеди 651ден.
  • Распродадено

Добивате

* 1 КИЛОГРАМ БЕЛВИЦИ по избор пржени или печени

Во овие прекрасни есенски денови, во автентичниот амбиент на ресторан Потпеш на самиот брег на езерото, уживајте во прекрасната глетка и во вкусот на свежа, тазе Охридска Белвица!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните може да се купуваат и користат до 25.11.2012 година

* Купонот важи за во Ресторан Потпеш (не важи за носење)

* Работно време секој ден од 13:00 до 21:30

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

* Телефон за контакт 071/231-022

Опис

Во убавиот и единствениот амбиент на ресторан Потпеш, одлична можност да вкусите свежа, тазе Охридска Белвица пржена или печена по желба. Не пропуштајте ја оваа идеална можност да се насладите со вкусен лесен и здрав оброк.Компанија : Ресторан Потпеш

Адреса : Потпеш

Град : Охрид

http://plazapotpes.mk/