Претходна понуда

36% попуст на КЛАСИЧЕН ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ВО COSMETIC STUDIO EMILY во вредност од 1400ден. за само 899ден.

    • Вредност 1400ден.
    • Попуст 36%
    • Заштеди 501ден.
  • Распродадено

Добивате

* Класичен третман за лице во времетраење од 90 минути.

* Чистење, тонизирање, пилинг, стискање, маска, ампула, нанесување на крема

Подарете му свежина и чистота на вашето лице и блеснете со нежна и мазна кожа.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 13:00 до 19:00, Сабота од 10:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:072/725-881

Опис

COSMETIC STUDIO EMILY

Посветете внимание на вашата кожа и грижете се за неа постојано. Единствен начин да имате прекрасно лице е чистата кожа. Искористете ја оваа можност, исчистете ја кожата, отстранете ги мртвите клетки, нахранете ја, хидратизирајте ја и чувствувајте се свежо и подмладеново и имајте прекрасна и нежна кожа.

COSMETIC STUDIO EMILY ви нуди:

* Масажа: релакс масажа, парцијалана масажа, Антицелулитна

* Третмани за лице: масажа на лице, хидратација, лифтинг, витамински третман, класичен третман

* Депилација: веѓи, надусници, раце, нозе, интима

* Педикир и маникир

* Надградба на ноти и гел на природни ноктиКомпанија : Cosmetic Studio Emily

Адреса : Бул. Туристичка бр. 63

Град : Охрид

https://facebook.com/cosmeticstudioemily/