Претходна понуда

50% попуст на КЛАСИЧЕН ТРЕТМАН за лице во фризерско козметички салон „BETTY BOOP“ во вредност од 800ден. за само 399ден.

    • Вредност 800ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 401ден.
  • Распродадено

Добивате

* Класичен третман за лице:

** Чистење, пилинг, парење, стискање, маска, серум, крема

** Гратис: обликување на веѓи и депилација на надусници

Изгледајте совршено и блеснете со беспрекорно и негувано лице.

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Понудата трае до 04.11.2012. Купоните можат да се искористат до 10.11.2012

* Работно време: Понеделник - Сабота од 10:00 до 13:00 и од 16:30 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:078/330-611 и 078/264-334

Опис

Вашата кожа заслужува повеќе внимание во овај период од годината, подарете и на кожата префинета нежност, младост, убавина и сјај и бидете самоуверени и задоволни од вашето блескаво лице!


50% попуст на КЛАСИЧЕН ТРЕТМАН за лице во фризерско козметички салон „BETTY BOOP“ во вредност од 800ден. за само 399ден.

Компанија : Фризерско козметички салон Betty Boop

Адреса : Бул. Туристичка 8/2 зад Кам Маркет

Град : Охрид

http://goo.gl/z4zQ9