Претходна понуда

50% попуст на колор гелови на природни нокти во Beauty Center EXCLUSIVE во вредност од 400ден. за само 199ден.

    • Вредност 400ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 201ден.
  • Распродадено

Добивате

* Колор гелови на природни нокти

* Модерни, тренди нокти за секоја урбана девојка и жена.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Понудата трае до 27.05.2012. Купоните можат да се искористат до 09.06.2012

* Работно време: Понеделник - Сабота од 09:00 до 21:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:046/266-565
Моб.:077/902-599

Опис

Во современиот урбан Свет, убавата тренди девојка секогаш има беспрекорно средени нокти. Движете се чекор пред времето, заштедете го него. Наместо обичните неквалитетни лакови употребете колор гелови за нокти кои се поквалитетни, потрајни и сјајни како истиот ден кога сте го нанеле.Компанија : Beauty center Exclusive

Адреса : Ул. Даме Груев бр.30

Град : Охрид

http://goo.gl/LgzXa