Претходна понуда

50% попуст на највкусни ЛАЗАЊИ во LEONARDO PIZZA во вредност од 220ден. за само 109ден.

    • Вредност 220ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 111ден.
  • Распродадено

Добивате

* Лазањи со сос по Ваш избор:

** Bolognese (мелено месо)

** Cari сос (пилешко)

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Понудата трае до 01.04.2012. Купоните можат да се искористат до 05.04.2012

* Купонот важи за во Leonardo Pizza (не важи за носење)

* Работно време секој ден од 10:00 до 00:00

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Извонредна прилика од Leonardo Pizza и kelepur.mk да уживате во кралицата на тестенините Лазањи. Без неа не може да се замисли Италијанската кујна.
Ви нудиме Лазањи со сос по ваш избор, Bolognese(мелено месо) или Cari (пилешко) со крцкава коричка и прекрасна арома.
Уживаат во неповторливиот вкус во опуштена и пријатна атмосфера на Leonardo Pizza.

Leonardo Pizza
се наоѓа во стариот дел од Охрид кај Долна Порта. Постои од 1991 год.
Долгогодишната традиција е доказ на квалитетната и вкусна италијанска храна.

Посетете не, а ние ќе се потрудиме да ве услужиме според вашите барања.

Leonardo Pizza на Facebook!


50% попуст на највкусни ЛАЗАЊИ во LEONARDO PIZZA во вредност од 220ден. за само 109ден.

Компанија : Pizza Leonardo

Адреса : Ул. Цар Самоил бр.33

Град : Охрид

http://goo.gl/o0DZq