Претходна понуда

67% попуст на ЛИФТИНГ ТРЕТМАН за лице во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 1200ден. за само 399ден.

    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 67%
    • Заштеди 801ден.
  • Распродадено

Добивате

* Лифтинг третман за лице

** Нехируршки лифтинг (CACI)
** Ампула
** Масажа на лице

Со купување на 3 купони од оваа понуда добивате еден гратис купон на лице место.

Имајте лице кое блеска со свежина и младост, прекрасна затегната кожа без бори и бидете самоуверени во себе!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Понудата трае до 04.11.2012. Купоните можат да се искористат до 17.11.2012

* Работно време: Понеделник - Сабота од 09:00 до 21:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:046/611-555

Опис

Нехируршки лифтинг е третман за подобрување на тонусот на мускулатурата, намалување до отстранување на брчките, затегнување и измазнување на кожата, отстранување на очните кеси и поттикнување на зголемено лачење на природниот колаген.

Салон за убавина Cleopatra

Не пропуштајте да го посетите салонот за убавина Cleopatra и да се уверите во сите услуги кои ги нуди во служба и грижа за вашата убавина!

Салонот за убавина Cleopatra ви нуди:
Третмани за слабеење, третмани за лице, финска сауна, сите видови арома масажи, маникир, педикир, депилација и сите видови фризерски услуги.

Салон за убавина CLEOPATRA на Facebook!


67% попуст на ЛИФТИНГ ТРЕТМАН за лице во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 1200ден. за само 399ден.

Компанија : Салон за убавина Cleopatra

Адреса : Бул. Туристичка бр. 69

Град : Охрид

https://bit.ly/3m2JYa4