Претходна понуда

50% попуст на МАСАЖА НА СТАПАЛА во салонот за масажа ЗЛАТНИ РАЦЕ во вредност од 400ден. за само 199ден.

    • Вредност 400ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 201ден.
  • Распродадено

Добивате

* 30 минутна масажа на стапала

* Не пропуштајте го овој ревитализирачки третман кој ќе ве прероди во целосност - после масажата на стапала ќе одите како по облаци. ТОА ВИ ТРЕБА - УЖИВАЈТЕ!

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Понудата трае до 27.05.2012 година, а може да се користи до 09.06.2012 година

* Задолжително е предходно закажување на 070/966-342 или 077/758-540

* Работно време од Понеделник до Сабота од 10:00 до 19:00

Опис

Рефлексотерапија- масажа на стапала

Стапалата се сложениот дел на човечкото тело и ги поседуваат сите нервни влакна од нашето тело. Секој нервен завршеток е поврзан со нервното влакно на некој орган од телото па со стимулација на точката на стапалата може да се делува на тој орган. Стапалата се поделени на рефлексни зони, а терапевтот со стимулација на тие точки испраќа рефлексни импулси до потребните делови на телото.

Масажата на стапала делува на здравјето на целиот организам. Најчесто се препорачуваа против:

- константен умор и стрес
- мускулни тегоби (ишијалгија,напнатост)
- главоболки
- ослабен имунолошки систем
- настинка или синуситис
- менструални тегоби и др.


50% попуст на МАСАЖА НА СТАПАЛА во салонот за масажа ЗЛАТНИ РАЦЕ во вредност од 400ден. за само 199ден.

Компанија : Салон за масажа Златни Раце

Адреса : Бул. „Туристичка“ Мини базар Гранит на спрат Наспроти О.У Глигор Прличев

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk