Претходна понуда

42% попуст на МЕСЕЧНА КАРТА ЗА КОРИСТЕЊЕ НА ЗАТВОРЕНИОТ БАЗЕН, НАДВОРЕШНИОТ СЕЗОНСКИ БАЗЕН И ЛУКСУЗНИОТ СПА ЦЕНТАРОТ ВО ХОТЕЛ ТИНО СВЕТИ СТЕФАН во вредност од 6000ден. за само 3480ден.

    • Вредност 6000ден.
    • Попуст 42%
    • Заштеди 2520ден.
  • Распродадено

Добивате

* КУПОНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТАТ ОД ДЕНОТ КОГА ЗАПОЧНУВААТ СО РАБОТА БАЗЕНИТЕ ДО 31.10.2020

* Понудата вклучува користење на: Затворен базен, детски базен, надворешен сезонски базен, Џакузи, парна бања, сауна во времетраење од еден месец до 31.12.2020г. за едно лице.

Не пропуштајте, посетете го хотел ТИНО СВЕТИ СТЕФАН, заборавете на секојдневието, релаксирајте се и уживајте во удобностите на модерниот СПА ЦЕНТАР и современиот ЗАТВОРЕН БАЗЕН!

Услови

* КУПОНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТАТ ОД ДЕНОТ КОГА ЗАПОЧНУВААТ СО РАБОТА БАЗЕНИТЕ ДО 31.10.2020

* ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПОНЕСЕТЕ СО СЕБЕ ПЕШКИР, СООДВЕТНА ОБЛЕКА ЗА КАПЕЊЕ И ЧИСТИ ОБУВКИ ЗА ВЛАЖЕН ПОД!

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Со еден купон можете да ги искористите сите услуги на затворениот базен, надворешниот сезонски базен и спа центарот

* Работно време: секој ден од 09:00 до 21:00

* Купоните може да се искористат заклучно со 31.10.2020 година

* Задолжителна е претходна резервација на Тел: 046/209-340 или 046/209-341

Опис

Хотел ТИНО СВЕТИ СТЕФАН во склоп на прекрасниот амбиент и современиот ентериер ви нуди вистинска оаза за уживање и релаксација. Посетете го хотел ТИНО СВЕТИ СТЕФАН и заборавете ги секојдневните грижи уживајќи во луксузниот ЗАТВОРЕН БАЗЕН и модерниот СПА ЦЕНТАР и дозволете си вистински моменти за себе!

Хотел ТИНО СВЕТИ СТЕФАН на Facebook!Компанија : Хотел Тино Свети Стефан

Адреса : Населба Свети Стефан

Град : Охрид

http://www.hoteltino-svstefan.com/