Претходна понуда

50% попуст на МИЕЊЕ, АМПУЛА, ШИШАЊЕ и ФЕНИРАЊЕ во фризерско козметички салон „BETTY BOOP“ во вредност од 500ден. за само 249ден.

    • Вредност 500ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 251ден.
  • Распродадено

Добивате

* Миење, ампула, шишање и фенирање

Освежете ја вашата коса и имајте негувана средена коса и совршен изглед.

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Понудата трае до 04.11.2012. Купоните можат да се искористат до 10.11.2012

* Работно време: Понеделник - Сабота од 10:00 до 13:00 и од 16:30 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:078/330-611 и 078/264-334

Опис

Шишањето ќе ја освежи вашата коса, ампулата ќе го нахрани влакното, а вие ќе имате негувана, здрава свиленкаста коса и безпрекорен изглед, а сето ова ќе го добиете во фризерско козметички салон „BETTY BOOP“ по неверојатна цена


50% попуст на МИЕЊЕ, АМПУЛА, ШИШАЊЕ и ФЕНИРАЊЕ во фризерско козметички салон „BETTY BOOP“ во вредност од 500ден. за само 249ден.

Компанија : Фризерско козметички салон Betty Boop

Адреса : Бул. Туристичка 8/2 зад Кам Маркет

Град : Охрид

http://goo.gl/z4zQ9